Mimaroba Ferforje

Büyükçekmece ilçesi ve çevre semtlerin tamamında, demir doğrama ve ferforje uygulamaları sunuyoruz. Mimaroba ferforje firması olarak hızlı ve güvenilir servis olanağı sağlıyor, ücretsiz montaj seçeneği sağlıyoruz. Ekonomik fiyatlar ile ucuz demir doğrama ve ferforje imalatıyla şehrin tercih ediliyoruz. Ayrıca markası olarak faaliyet gösteriyoruz.

Çelik konstrüksiyon, alüminyum küpeşte ve her türlü demir doğrama tasarımlarıyla modern seçkiler sunuyoruz.

Mimaroba Demir Doğrama Atölyesi

Bina güvenliğinin sağlanması, yaşam alanlarına konfor katılması için demir- çelik ürünlerinde profesyonel tasarımlar imal ediyoruz. Ergonomik ve uzun ömürlü ürünlerimiz, her mevsim koşullarına dayanıklı olarak imal ediliyor. Çatı imalatı ve çatı işleri, kapı imalatı ve tamirat uygulamaları, koruma demirleri ve dekorasyon uygulamalarıyla, geniş kapasitede hizmet sağlıyoruz.

Ferforje korkuluklar, ferforje kapı imalatı, ferforje dekoratif ürünler ve sundurma tasarımlarımız ile endüstriyel uygulamalarda da tasarım gerçekleştiriyoruz. Apartman, bina, ev, iş yeri, fabrika ve tesisler, turizm ve sanat merkezleri gibi hemen her sektör ve alanda hizmet sağlıyoruz.

Mimaroba Çelik Konstrüksiyon Uygulamaları

Garaj kapısı imalatı, çelik çatı imalatı, çelik kapı ve bahçe kapısı imalatı mevcuttur. Hem de sadece Mimaroba bölgesinde değil, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veriyoruz. En uygun fiyat seçkileri, güvenilir ve sağlam ürünler olmaktadır. Ayrıca profesyonel ekipman ve uzman kadromuz ile demir doğramada kalite sunuyoruz.

Sahanlıklı döner merdiven sistemleri, asma tavan ve asma kat, yerinde çelik konstrüksiyon uygulamaları yapmaktayız. Ayrıca otopark ve bina çatısı imalatı gibi farklı ürün gruplarında imalat gerçekleştiriyoruz.

Online Randevu ve Hızlı Servis

Mimaroba ferforje atölyemizden randevu alabilir, demir doğrama işlemleriniz için servis taleplerinizi online oluşturabilirsiniz. Mail destek sistemi, canlı destek veya müşteri temsil sistemimizden iletişim sağlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ve ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgi edinebilir, fiyat bilgileri için görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul’un her ilçe ve semtine hızlı servis sunumlarımız, ücretsiz montaj olanaklarımız ve nitelikli imalat güvencemiz ile faaliyet gösteriyoruz. Ferforje dekoratif ürünlerde toptan ve perakende satış seçenekleri, onarım ve yenileme, yerinde demir doğrama uygulamaları gibi pek çok seçenek sunuyoruz. Fotoselli kapı tasarımlarından meş ve sandviç panel uygulamalarına dek yüzlerce tasarım sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA TEKLİF AL!