Bakırköy Demir Doğrama

Demir Doğrama

Bakırköy Demir DoğramaDemir doğrama İstanbul’da faaliyetlerinde kalite ve güvenin adresi olan firmamız, sektörel deneyim ve teknolojik ekipmanlarıyla hizmet veriyor. Tasarımdan uygulamaya dek her aşamada özen ve profesyonellikle çalışma sunuyoruz. En cazip fiyat avantajlarıyla ferforje sistemleri ve demir- çelik imalatı gerçekleştiriyoruz.

Bakırköy demir doğrama firması olarak günün her anı erişim sisteme erişim sağlayabilir. Ücretsiz keşif servisi ve ücretsiz montaj güvencesiyle hizmet sunuyoruz. Konforlu ve güvenli ürün seçeneklerimizden yararlanabilir. Ayrıca dilediğiniz her alanda şık dekorasyon uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

Bakırköy Demir Doğrama Hizmetleri

İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet veriyor, Bakırköy servisimiz ile hızlı ulaşım ve hızlı imalat gerçekleştiriyoruz. Firmamız hizmetleri arasında;

  • Pencere demirleri
  • Çelik çatı imalatı
  • Sandviç paneller
  • Otomatik kepenk sistemleri
  • Cam balkon sistemleri
  • Merdiven ve balkon korkulukları
  • Yangın merdiveni ve korkuluk imalatı
  • Çelik konstrüksiyon ve çatı işleri
  • Ferforje kapı sistemleri

Gibi ürün seçenekleri bulunuyor. Hem tasarım hem imalat servislerimizin yanı sıra satış, tamirat ve bakım hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Ferforje Sistemleri

Yerinde uygulamalı çelik asma katlar, çatı işleri ve çelik konstrüksiyon sistemlerinde olup. Ayrıca birbirinden şık ve güvenli tasarımlar üretiyoruz. Özel sürgülü kapı sistemleri, yana kayar kumandalı kapı imalatı ve otomatik kepenk sistemlerimiz bulunmaktadır. Bununla da yüzlerce modelde ferforje kapı uygulamalarımız ile her yapıya uygun imalat yapıyoruz.

Ev ve bina kapıları, bahçe kapıları, garaj kapıları ve güvenlik geçiş sistemleri gibi pek çok ürün uygulaması, proje oluşturmaktadır. Uygun fiyatlarla satış güvencesi sunuyoruz. Avrupa Yakası ferforje servisi ve Anadolu Yakası demir doğrama servislerimiz mevcuttur. Bunun yanında hızlı üretim, hızlı montaj ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Balkon korkulukları, pencere ve cam korkulukları, bahçe korkuluk sistemleri, panel çit tasarımlarında istediğiniz her model ve ebatta imalat yapıyoruz. Alüminyum merdiven küpeşte, balkon korumalıkları, yangın merdivenleri, merdiven korkuluk imalatı ve tüm yapılar bulunmaktadır. Onunla birlikte otomatik kepenk ve garaj kapısı imalatlarıyla konforlu tasarımlar, teknolojik donanımlar üretiyoruz.

Bakırköy Çelik ve Alüminyum Grupları

Ev ve işyerlerinde hem iç dekorasyon sistemleri hem dış alan dekorasyon sistemleri olmaktadır. Aynı zamanda da sağlam ve uzun ömürlü ürünler tasarlıyoruz. Çelik çatı ve sandviç panel imalatıyla, tüm bina ve yapılarda her mevsim konfor sağlayan uygulamalarımız ile güven sunuyoruz.

Çatı işleri servisimiz ile tamirat, bakım ve yenileme çalışmaları, proje tasarım ve üretim, alüminyum merdiven küpeşte sistemleriyle cazip tasarımlar sunuyoruz. Her ölçüye göre özel imalat yapıyor ve pencere koruma sistemleriyle demir doğrama kalitesi sunuyoruz.

Kumandalı, motorlu, otomatik kepenk sistemleriyle binalar, mağazalar ve tüm tesislere uygun konforlu ürün opsiyonları sunuyoruz. Web sistemimizden referans uygulamalarımızı inceleyebilirsiniz. Hem de  dilediğiniz tasarımı uygulatmak için keşif ve tasarım ekibimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Üstün Hizmet Kalitesi ve Uygun Fiyatlar

Firmamız birinci sınıf hammadde ve yüksek kalitede ürün sunumlarıyla, Bakırköy bölgesinin lider firmasıdır. Ayrıca İstanbul’un en ekonomik fiyatlarıyla imalat gerçekleştiriyor ve her yapıya, her bütçeye uygun hizmet yelpazemiz ile konforlu yaşam alanları dizayn ediyoruz.

Demir doğrama tasarımlarda bahçe ve açık alan uygulamalarımız vardır. Ayrıca çocuk bahçelerinden belediye alanlarına, site otopark sistemlerinden üretim ve geri dönüşüm tesislerine dek her sektöre özel çalışmalar sunuyoruz. Her biri alanında deneyimli ve uzman kadromuz vardır. Cazip fiyatlarımız ve hızlı teslimat güvencemiz ile profesyonellik sunuyoruz.

Her ebat ve farklı renk skalası ile katlanır. Cam balkon sistemleri, asma katlar ve sahanlıklı döner merdiven sistemleri imalatıyla, sektörel seçkinlik sunuyoruz. Eloksalı merdiven küpeşte ve balkon korumalıkları, ferforje korkuluklar ve bahçe dekorasyon çeşitliliği mevcuttur. Ayrıca her zevke uygun modeller sunuyoruz.

Ferforje dekorasyon ve aksesuar üretimlerinde, çerçeve ve mumluklar, salıncak ve bahçe mobilya tasarımları, bisikletlik ve duvar raf çeşitliliği üretiyoruz. Aynı zamanda da kamelya tasarımı, çardak tasarımı, park ve bahçeler için bankla, oturma gruplarıyla kentsel güzelliğe katkı sağlıyoruz.

Ferforje yatak, ferforje beşik imalatı, apartman giriş kapısı tasarımları, motorlu kepenkler ve kumandalı- sürgülü kapı sistemleri mevcuttur. Her alana güven ve konfor kazandırıyoruz. Hem de fabrikamızda hem yerinde çelik uygulamaları, kepenk tamiri ve ferforje demir doğrama hizmetlerimiz ile Bakırköy ve civar bölgelerin tamamında faaliyet gösteriyoruz.

Tüm uygulama, ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek, ücretsiz servis avantajından yararlanabilir. Veya servis randevusu oluşturma için telefon hatlarımızdan hemen erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA TEKLİF AL!