Mimaroba Demir Doğrama

Merdiven

İstanbul’un en deneyimli demir doğrama firmalarından biri olarak güveniliriz. Ayrıca konforlu ürünlerimiz ile hizmet sunuyoruz. Mimaroba demir doğrama servisi olarak ferforje uygulamaları, kapı ve çatı imalatıyla hizmet sunuyoruz.

Tasarım ve üretimin yanı sıra tamirat ve bakım seçenekleri mevcuttur. Ayrıca demir doğrama sektöründe eksiksiz nitelikte faaliyet gösteriyoruz. Demir doğrama ve ferforje işleriniz için dilediğiniz her an sistemimize erişim sağlayabilirsiniz. Hemde telefonla randevu alabilirsiniz.

Mimaroba Ferfoje Uygulamaları

Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası tüm ilçelerde hizmet veren servislerimiz mevcuttur. İstanbul’un lider firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Mimaroba ve tüm civar bölgelerinde anında servis olanağı sunuyoruz. Ayrıca hızlı üretim ve nitelikli tasarım seçeneklerimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Bahçe ve açık alan tasarımlarıyla, özel ve kentsel alanlar için tekil veya seri üretimler gerçekleştiriyoruz. Çerçeveler, bisikletlik ve park- bahçe sistemleri, dekoratif mumluk ve çiçeklik tasarımları, panel çit ve sandviç panel sistemleri, port manto ve askılıklar, masa ve sehpa takımlarının yanı sıra oturma gruplarıyla şahane tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Duvar ünite ve raf çeşitleri, ferforje yatak ve beşikler, ferforje kamelya, salıncak, banklar ve sandalye- koltuk tasarımlarımız ile istenilen ebat ve sayıda imalat sağlıyoruz.

Mimaroba Kapı İmalatı

Çelik kapı imalatı, yangın kapısı imalatı, ferforje bahçe kapısı imalatı v.b. ile ürün yelpazemizi sunuyoruz. Her ölçüde kapı tasarımları, konut ve garaj kapısı çeşitleri, otopark ve geçiş sistemi kapı uygulamaları ile hemen her sektöre hizmet sunuyoruz.

Pencere demir doğrama uygulamalarımız arasında ise cam ve pencere koruma demirleri, merdiven korkulukları, bahçe ve duvar korumaları vardır. Balkon koruma demirlerinde; tasarım, üretim, montaj ve onarım hizmetleriyle seçenekler sunuyoruz.

En uygun fiyat avantajları, güvenilir ürünler, profesyonel tasarımlar ve firmamızın sektörel deneyimleri ile Mimaroba semtinin tamamında hizmet sunuyoruz. Kaliteli ham maddeler, özgün ve şık tasarımlar, her ebatta imalat olanaklarını sunmaktayız. Ayrıca ücretsiz montaj avantajlarımız ile faaliyet gösteriyoruz.

Her türlü demir doğrama uygulamaları ve onarım-bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca servis randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA TEKLİF AL!