Mimaroba Kaynak

Ferfoje Korkuluk

İstanbul’un en deneyimli kadrosu ve profesyonel hizmet kalitemiz ile Mimaroba kaynak servisimizle hizmet sunuyoruz. Demir doğrama, ferforje ve kaynak işlerinizde, hızlı ve çözüm odaklı hizmetlerimiz ile tüm alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Oksijen kaynak, paslanmaz kaynak ve parça kaynak işleri gibi farklı kapsamlarla hizmet sunuyoruz.

Mimaroba kaynakçı ve demir doğrama ustaları ile dilediğiniz her an ve her nitelikteki yapılarda onarım seçeneği sunuyoruz. Metal kaynak işlerinde, çelik konstrüksiyon ve alüminyum kaynak işleriniz için telefon numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

Mimaroba Kaynak ve Demir Doğrama Ustası

Her biri alanında uzman olan ve deneyimli ustalar ile kadromuz oluşuyor. Ayrıca İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. Kaynak işleri ve demir doğramada güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri ile faaliyet gösteriyoruz. Demir, çelik, profil, alüminyum ve ferforje sistemlerin tamamında yapıyoruz. Ayrıca hem üretim ve onarım hem de kaynak işleriyle nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Ferforje bahçe kapısı imalatı, bina giriş kapısı imalatı, çelik kapı imalatı, pencere demiri imalatı, balkon korkuluğu imalatı ve merdiven demiri imalatıyla yüksek kalite ve ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Demir Ferfoje Kapı

Ferfoje Kapı

Ferforje İmalatı ve Kaynak İşleri

Oksijen kaynak işleri ve fason kaynak işlerinizde ev, işyeri ve tesislere hizmet sunuyoruz. Endüstriyel ve sanayi ekipmanlarımız ile her kapasitedeki yapı ve metalde kaynak işlemleriyle hizmet veriyoruz. Metal kaynak ustalarımız ile paslanmaz argon kaynak işleri ve ferforje kaynak işlerinizi yapıyoruz. Hem de güvenilir işçilik ve en cazip fiyat seçenekleriyle yapılmaktadır.

Tüm hizmetlerimiz ve kaynak fiyatları için telefon hatlarımızdan erişim sağlayabiliriz. Hem de müşteri temsil sistemimizden bilgi alabilirsiniz. Ferforje yatak baza ve yatak başlıkları, ferforje kamelya ve bahçe ekipmanları imalatı mevcuttur. Hem de ferforje kapı ve motorlu kepenk imalatı ve mekanizmalarda üretim gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’un güvenilir demir doğrama atölyesi olarak, ücretsiz montaj ve nakliye olanağı sağlıyoruz. Ayrıca tüm metal işlerinizde eksiksiz hizmet yelpazesi sunuyoruz. Tasarım, imalat, satış, kurulum, tamirat ve bakım seçenekleri ile kaynakçı ustalarımız, demir doğrama ve imalat ustalarımız ile faaliyet gösteriyoruz.

HEMEN ARA TEKLİF AL!