Beykent Kaynak

Beylikdüzü kaynak işlerinizde hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Paslanmaz argon kaynak ve oksijen kaynak işlerinde, her nitelikteki metallerde onarım sağlıyoruz. Sarı kaynak, tel kaynak işleri, parça kaynak ve profil kaynak işleriyle Beykent kaynak imalathanesiyle hizmet veriyoruz.

Beykent demir doğrama ve ferforje imalatı firması olarak, çelik konstrüksiyon yapılarda, alüminyum yapı unsurlarında olmaktadır. Ayrıca tüm metal ekipmanlarda kaynak işlerinizi güvenilir ve en kısa sürede yapıyoruz.

Beykent Kaynakçı

İstanbul’un hemen her ilçesinde demir doğrama servisi ve metal kaynakçı olarak hizmet veren firmayız. Ayrıca ferforje imalatında da profesyonel sunumlar gerçekleştirmektedir. Ferforje korkuluk imalatı, çelik çatı ve kapı imalatı, alüminyum küpeşte gibi her nitelikteki demir doğrama işleriniz ve kaynak işlerinizde, alanının uzmanı ustalarımız ile hizmet sunuyoruz.

Ücretsiz keşif servisi ile tüm yapılarda en estetik ve konforlu tasarımlarımızı üretiyoruz. Hem de en ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Kaynak ustası taleplerinizde aynı gün servis sağlıyoruz.

Beykent Demir Doğrama Ustası

Kaynakçı ve demir doğrama ustaları ile oluşturulan kadromuz, tüm yapılarda ve tüm sektörlerde faaliyet göstermektedir. Yerinde demir doğrama ve kaynak işleri sunarak, bina ve işletme yapılarının özelliklerine göre tasarım uygulamaktadır. Ayrıca Fason kaynak işleri, oksijen kaynak, profil kaynak ve parça kaynak işleri mevcuttur. Hem de İstanbul’un profesyonel imalathanesi olarak faaliyet gösteriyoruz.

Beykent demir doğrama faaliyetlerimizde; pencere korkuluğu, balkon korkuluğu, bahçe koruma demirleri olmaktadır. Hem de merdiven korkuluğu imalatı ile kaynak işlerini güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Ferforje sistemlerinde estetik tasarımlar ve binaların güvenliğini artıran ürünlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz.

Çelik kepenk, otopark kapısı, çelik kapı, çelik çatı imalatı ve dönerli yangın merdivenleri tasarımları vardır. Hem de tüm inşaat sistemlerine uygun projeler gerçekleştiriyoruz. İmalatta hızlı ve güvenli üretim olanakları, hızlı montaj sistemi sağlıyoruz. Ayrıca günün her anı servis olanakları mevcuttur. Hem de İstanbul’un tercih edilen imalathanelerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz.

Ucuz kaynak işleri ve tüm demir doğrama işleriniz için dijital kataloğumuzdan hizmet seçeneklerimizi inceleyebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kaynakçı ve ferforje tamiratı konusunda, müşteri temsil sistemimizden bilgi alabilir ve telefon hattımızdan randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Beylikdüzü ve civar semtlerin tamamında hizmet sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA TEKLİF AL!