Korkuluk

İstanbul’un lider firması olarak demir doğrama ve ferforje uygulamalarında en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Pencere korkuluk imalatından bahçe duvar korkuluklarına dek birbirinden kapsamlı üretim olanaklarımız ile tüm inşa sistemlerine uygun tasarımlar dizayn ediyoruz. Ücretsiz keşif servisimizden yararlanarak çağrı merkezlerimizden randevu alabilirsiniz.

Florya’nın her köşesine hızlı ve gelişmiş servis ağı ile faaliyet gösteriyoruz. Bahçe demirlerinden ev dekorasyon korumalıklarına dek, her nitelikte demir işleri ve kaynak işlerinde profesyonel iş sunumlarımız ile faaliyet gösteriyoruz.

Florya Pencere Demiri İmalatı

İstanbul’un her ilçe ve semtinde demir doğrama, tadilat ve çelik konstrüksiyon işlerinde nitelikli sunumlarımız ile daima memnuniyet sağlıyoruz. Merdiven korkuluğu imalatı, balkon demiri imalatı, pencere ve cam demiri imalatı, bahçe demirleri ve duvar üstü korkuluğu tasarımı, üretimi ve ücretsiz kurulumları ile Florya’nın en güvenilir firması olarak hizmet veriyoruz.

Çelik korkuluk imalatı, pleksi korkuluk imalatı, alüminyum korkuluk imalatı, cam korkuluk, pirinç tasarımları ve paslanmaz korkuluk imalatı ile birbirinden şık ve konsept tasarımlarla üretim gerçekleştiriyoruz.

Florya Ferforje Sistemleri

Ferforje kamelya imalatı, çardak tasarımları, ev içi ve bahçe oturma grupları, yatak başlıkları ve beşik tasarımları, ferforje duvar raf ve panel çeşitleri, bank ve masa- sandalye takımları gibi pek çok üretim yapıyoruz. Florya ferforje imalathanemizde ayrıca; ferforje komodin, avize, şemsiyelik ve çiçeklikler, askılık ve aksesuarlar, ayna ve çerçeve tasarımları, bar ve şaraplıklar, havluluk ve dresuar tasarımlarında muazzam konseptler sunuyoruz.

Restoran ve kafeler için bar sandalyeleri, masalar, kanepe ve komodinler, çalışma masası ve gazetelikler, tabela ve vitrin, ferforje posta kutusu ve perde askıları, paravan ve mumluklar, puf ve raf ayakları, salıncak ve menü tahtası gibi sektörel çalışma sistemlerimiz ile binlerce ürün tasarım ediyoruz.

Florya ferforje imalatında lider firma olarak; satış stantlarından sehpa tasarımlarına, servis masalarından şömine ve bahçe aksesuarlarına dek imalat yapıyoruz. İstediğiniz modelde, istediğiniz ebatlarda üretim olanağı ve toptan satış seçeneği ile İstanbul demir doğrama atölyesi olarak hizmet sunuyoruz. Demir koruma sistemleri, çelik konstrüksiyon ve ferforje işleriniz için hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum (1)

  • Hicret| Eylül 7, 2019

    Çok memnun kaldım içtenlikle önerebilir bir firma ?

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    HEMEN ARA TEKLİF AL!