Kaynak

Kaynakçı usta ve demir doğrama işlerinizde, İstanbul’un güvenilir imalathanesi olarak hizmet sunuyoruz. Mimarsinan Mahallesi demir doğrama atölyemiz ile her türü metal kaynak işlerinizi en güvenilir şekilde, en kısa sürede ve en cazip fiyatlarla yapıyoruz.

Mimarsinan kaynak atölyesi ile ücretsiz keşif ve montaj avantajlarının yanı sıra imalatlarda ücretsiz nakliye seçeneği sunuyoruz. Oksijen kaynak ve paslanmaz argon kaynak işleriniz için bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak ve Demir Doğrama

Ev, apartman, işletmeler, açık alanlar ve tüm iş alanlarında her nitelikteki metal unsurlarda kaynak işleri sunuyoruz. Ferforje kaynak, bakır ve tel kaynak, paslanmaz kaynak talepleriniz için telefon numaralarımızdan bizlere erişim sağlayabilir, online menümüzden tüm hizmetlerimiz ve projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Mimarsinan demir doğrama atölyemizde ferforje imalatı gerçekleştiriyor ve istediğiniz her ebatta ferforje sistemler dizayn ediyoruz. Cam balkon ve sürgülü bahçe kapısı, bahçe ve duvar üstü korkuluk imalatı, panel çit ve ferforje sistemlerin tamamında kaynak işleriyle, yapılarınıza konfor kazandırıyoruz. Üstelik uygun fiyatlar ve yüksek kalite standartları ile.

Paslanmaz Argon Kaynak

Gelişmiş servis ağımız, teknolojik alt yapımız ve modern makinelerimiz ile tam donanımlı teknik kapasite sunuyoruz. Hem demir doğrama işlerinde hem metal kaynak işlerinde, ürünlerin hammaddesine ve yapısal özelliklerine göre kaynak makineleri kullanıyoruz. Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan ferforje sistemlerimiz ile yaşamınızın her anına konfor katıyoruz.

Parça kaynak, argon kaynak, profil kaynak, çelik kaynak işlerinin tamamında güvenilir ve nitelikli iş sunumlarımı ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Fason kaynak ustalarımız ile görüşme sağlayabilir ve ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanarak her türlü kaynak işlerinizde profesyonellik elde edebilirsiniz.

Pencere ve balkon demiri kaynak işleri, çelik kapı ve bina giriş kapısı kaynağı, ferforje sistem kaynak işleri, çelik çatı ve kapı kaynağı, tarım makineleri kaynak işleri, endüstriyel ekipmanlar ve makine kaynak işleri, tel kaynak, oksijen kaynak ve nitelikli paslanmaz kaynak işlerinin tamamında, Mimarsinan ferforje imalatı firması olarak hizmet sunuyoruz.

Paslanmaz çelik kaynak işleri, alüminyum kaynak, pirinç ve benzeri metallerde nitelikli kaynak işleri, tel bağlantı kaynak işlerinde, lider markayız.

Yorum (2)

 • musa kor| Şubat 9, 2020

  yaptırdım kaynak işi için öncelikle ekibine ve ustama tesekkur edirim kullandıgı malzemelerde kaliteden kaçmayıp saglam bi iş yaptılar

 • bedrettin| Eylül 6, 2020

  maden demir doğramaya teşekkür ler bahçe kapımı zamanindan ve kaliteli işçilikle montajını yaptılar

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  HEMEN ARA TEKLİF AL!