Ferforje

İstanbul Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece ilçeleri ferforje uygulamalarımız ile kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Firmamız, alanının profesyonelleriyle nitelikli hizmet sunar. Teknik alt yapımız ve teknolojik donanımlarımız ile her türlü demir doğrama ve ferforje işlemlerinizde, en ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Dekoratif panel ve meş korkuluk tasarımları, sac ve ferforje koruma demirlerinde şahane tasarımlar ve konforlu ürünlerle, yaşam alanlarınıza güven katıyoruz.

İstanbul Demir Doğrama

Beykent ferforje atölyesi olarak; fotoselli kapılar ve otomatik döner kapı imalatında birbirinden şık tasarımlar sunuyoruz. Ferforje demir korkuluklar ve sürgülü kayar kapılar, yangın kapıları ve güvenlik kapısı imalatında seçkin tasarımlar ile muazzam ürün yelpazemizi sunuyoruz. Hem örnek projelerimizden dilediğinizi seçebilir hem istediğiniz tasarım için proje siparişi verebilirsiniz.

Cephe uygulamaları, saçak ve sundurma sistemleri, güneş kırıcı cephe sistemleri, duvar örme uygulamaları gibi dekoratif zenginliğimiz ile hizmet veriyoruz. Aksesuar ve materyalde yüksek kalitede ürün sunumları yapıyor ve her projemizde birinci sınıf hammadde imalatı gerçekleştiriyoruz.

Transparan cephe imalatı, hareketli dinamik cephe, çatı ve ışıklık sistemleri, rüzgarlıklar, sundurma sistemleri, çelik çatı imalatı, çelik kapı ve yangın kapısı tasarımlarımı ile ev ve işyerlerinde güven artırıcı formüller sunuyoruz.

Ferforje Dekoratif Ürünler

Birbirinden şık, sağlam ve modern tasarımlarımız ile ferforje grubunda geniş ürün skalamızı sunuyoruz. Ayna çerçevelerinden çiçeklik ve panel çit uygulamalarına dek ferforje imalatı gerçekleştiriyoruz. Ferforje oturma grupları, masa sandalye takımları, duvar rafları ve yatak başlıkları, baza ve beşik çeşitlerinin yanı sıra her ebatta çardak ve kamelya tasarımlarımız ile size özel sunumlar yapıyoruz.

Ferforje cam- pencere korkulukları, merdiven demirleri, duvar korkuluğu, bahçe çit ve korkuluk çeşitleri gibi konfor kazandıran ürün çeşitleriyle tüm yapılara uygun imalat gerçekleştiriyoruz.

Garaj kapısı, apartman giriş kapısı, ferforje kapı imalatı, çelik kapı ve yangın kapısı imalatı, bahçe kapısı taç yapımı gibi eksiksiz hizmet seçkileriyle faaliyet gösteriyoruz. Oteller ve turizm tesisleri, restoran ve kafeler, sanat ve kültür merkezleri, eğitim ve sağlık merkezleri, belediye alanları, kentsel ve özel alanlarda dekoratif ürünlerimiz ve demir doğrama hizmetlerimizle faaliyet gösteriyoruz.

Yorum (1)

  • Sedat ozbay| Mart 5, 2020

    Öncelikle maden demir doğrama bana yapmiş oldugu isten dolayi şahsım adına çok teşekkür ediyom verdiği sözüyle birlikte işçisine başımla kefilim.

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    HEMEN ARA TEKLİF AL!